Sport, to specyficzny i niezwykle wciągający świat, w którym bardzo łatwo jest się zakochać. Mówi się, że aktywność fizyczna uzależnia i nie pozwala człowiekowi na wyzbycie się tego nałogu – to prawda. Współcześnie zagadnienia dotyczące zdrowego stylu życia, tj. wysiłku fizycznego, odpowiedniej i zbilansowanej diety oraz suplementacji stały się niezwykle popularne i pożądane. Nie sądziłem jednak, że zgłosi się do mnie aż tak duża liczba osób, chcących zmienić coś w swoim życiu, oczekujących dobrych przemian, lepszego jutra. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, ale również w trosce o swój rozwój i samodoskonalenie, przygotowałem serię propozycji, które pomogą Ci w zbudowaniu wymarzonej sylwetki  i wykształceniu odpowiednich nawyków motywacyjnych, suplementacyjnych, żywieniowych oraz technicznych. Chciałbym dziś – zaprosić Cię do wspólnej przygody, której losy oraz poszczególne etapy, jak również efekty końcowe, stworzymy wspólnie.

 

Trening Personalny

Mam dla Ciebie coś specjalnego – trening, który będzie skonstruowany indywidualnie pod Twoje potrzeby i oczekiwania, który będzie uwzględniał zarówno obecne parametry i uwarunkowania Twojego organizmu, jak i przebyte urazy, choroby, a nawet uczulenia. Proponuję Ci w pełni bezpieczną i profesjonalną współpracę opartą na ogromnej dawce pozytywnej energii, wiedzy i motywacji.

Chciałbym pokazać Ci, jak poprawnie wykonywać ćwiczenia oraz które partie mięśniowe ćwiczyć na danych etapach, to czego nauczysz się podczas naszej przygody, będziesz mógł wykorzystywać niemal przez całe życie. Jeśli posiadasz mało czasu i natłok obowiązków, nie musisz szukać wymówek! Nasze treningi zostaną dostosowane do Twojego codziennego grafiku i zmodyfikowane w razie wystąpienia takiej potrzeby. Dzięki wspólnym ćwiczeniom dostrzeżesz zalety aktywności fizycznej oraz jej pozytywny wpływ na zdrowie i równowagę psychofizyczną. Pamiętaj, że zawsze niezależnie od okoliczności, służę Ci pomocą i radą oraz, że nigdy nie pozwolę Ci się poddać. Zawsze będę dążył do tego, abyś piął się wyżej, bezpośrednio do swoich marzeń. Nasza współpraca nie będzie nosiła oznak monotonii i znudzenia, gdyż stawiam na urozmaicenie i nowe wyzwania! Jeśli jesteś przekonany, że to doskonały czas na spektakularne zmiany – czekam!

 

Wykłady motywacyjne – trening, żywienie, suplementacja

Jeśli chciałbyś pogłębić swoją wiedzę oraz udoskonalić umiejętności techniczne – jesteś osobą ciekawą, perspektywiczną, ambitną – skorzystaj z możliwości wzięcia udziału w moim wykładzie motywacyjnym, na którym poruszę wszystkie interesujące Cię kwestie. Zapewne wiele razy zastanawiałeś się jak łączyć żywienie i trening, tak aby nie kolidowały ze sobą i przynosiły wyłączne pozytywne efekty? Rzeczywiście, aby osiągnąć spektakularne rezultaty, musisz jeść zdrowo, racjonalnie i regularnie, powinieneś wyeliminować pewne grupy produktów i zastąpić je innymi, zdrowszymi dla Ciebie. Nie oznacza to jednak, że będziesz musiał zrezygnować ze swoich ulubionych potraw i deserów – wręcz przeciwnie! Dzięki różnorodności obecnych czasów, możesz skorzystać z przepisów, które stanowią zdrowy, lecz równie smaczny zamiennik, niezdrowych oraz kalorycznych przekąsek, dań, deserów. Wszystkiego dowiesz się na wykładzie, zapraszam Cię do wspólnego dialogu!

Zapraszam również do wymiany zdań i poglądów. Chciałbym poznać Twoją opinię na temat podejścia  do bycia fit. Dowiesz się również – jaki wpływ wywiera na Ciebie suplementacja i z jakiego powodu stanowi ona tak istotny element codziennego funkcjonowania. Pamiętaj, że chcąc odnosić sukcesy, musisz dbać o swoje zdrowie, równowagę psychofizyczną oraz regularny trening. To Ty – powinieneś wymagać od siebie najwięcej, nie Twój trener, nie otoczenie – Ty, musisz znać swoją wartość i być świadomy celu, który chcesz osiągnąć. W momencie kiedy zwizualizujesz swój cel i będziesz ciężko pracował po to, aby go zrealizować, nie ma szans, żeby Ci się nie udało. Pamiętaj o tym! Czekam na Ciebie.