Gwiazdy estrady

W tym dziale znajdziesz najbardziej popularne gwiazdy polskiej estrady. Przedstawiamy najważniejsze informacje o tych wykonawcach, a także ciekawostki, które towarzyszyły ich życiu i twórczości scenicznej.

Krzysztof Krawczyk – jest jednym z najbardziej rozpoznawanych wykonawców polskiej sceny, Krzysztof znany jest z takich przebojów jak „Parostatek”, „Chciałem, być”, „Mój przyjacielu”, „Zatańczysz ze mną jeszcze raz”. Przy tych przebojach bawiło się nie tylko całe poprzednie pokolenie, ale również dzisiejsza młodzież bardzo chętnie tańczy do przebojów Krawczyka. Krzysztof Krawczyk bez wątpienia jest bardzo rozpoznawanym artystą, jest bardzo charyzmatyczny i świetnie potrafi zabawić publiczność.

Artur Andrus – jest artystą, który tworzy piosenki z „lekkim przymrużeniem oka”. Należy mieć duży dystans do jego piosenek, aby dobrze je odebrać. Jest to również artysta kabaretowy, dlatego też piosenki zawierają dozę humoru.

„Poparzeni Kawą Trzy” – to specyficzny zespół muzyczny – tworzą go dziennikarze i kabareciarze. Ich piosenkę obecnie słucha bardzo wielu ludzi – są świetną parodią otaczającej ans rzeczywistości.